מרתק: הבחור הזה התקין מצלמה נסתרת בקן של עופות דורסים בזמן תקופת ההזדווגות שלהם

צלם וחוקר הטבע רוברט פולר תיעד במצלמת הוידאו שלו סיפור אהבה בין שני עופות דורסים (מסוג קסטרלים) בתקופת השנה הראשונה של ההזדווגות שלהם. בתחילה הזכר (אפולו) השקיע וניסה לשכנע ככל הניתן את הנקבה להזדווג איתו על ידי כך שבנה קן מרשים במיוחד (בעזרתו של פולר). כשנקבה מבוגרת יותר (אתנה) נכנסה לתמונה זאת היתה אהבה ממבט ראשון בין השניים.

אתנה חזרה לקן על מנת להכיר קצת יותר את אפולו ומאמצי החיזור שלו נתנו פרי. אתנה הרגישה בבית בקן שאפולו בנה להם והיא הטילה ביצים יפות שם. מערכת היחסים בין השניים נראית בתחילה קצת שנויה במחלוקת, אך בסופו של דבר השניים התרגלו אחד לשניה והפכו יחד להורים מסורים לגוזלים הקטנים שלהם.

הסרטון הנפלא והמרתק הזה עוקב אחרי שני העופות הדורסים האלה שמצליחים להתגבר על מבוכה ראשונית והופכים בסופו של תהליך להורים לשלושה גוזלים. הסרטון צולם באמצעות מצלמה נסתרת שרוברט פולר הטמיע בקופסא קטנה בתוך הקן שלהם.

מוזמנים לצפות בסרטון המצורף ובתמונות הנהדרות של הזוג אחרי התהליך שעברו.

והנה עוד תמונות וסרטון מתוך האינסטגרם של רוברט פולר

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robert E Fuller (@robertefuller)

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Robert E Fuller (@robertefuller)

אם אהבתם את הסרטון והתמונות אנחנו ממליצים לכם גם לבדוק את הפרופיל אינסטגרם של רוברט פולר, שמלא בצילומי טבע מרהיבים של עולם החי. מוזמנים להוסיף לנו בתגובות סרטונים או פרופילים נוספים שמציגים תוכן מרהיב כזה מלא ביופיו המדהים של הטבע.