הכי מצחיקים ברשת: קרן שחם

לא מזמן התחלנו כאן סוג של מדור חדש באתר בו אנחנו מציגים את האנשים המצחיקים שעושים לנו את הפיד של פייסבוק / אינסטגרם / טיק טוק הרבה יותר מעניין וכיפי. הרי כמה אפשר לראות את התמונות והסרטונים הלא מעניינים של היציאה האחרונה של החברים שלכם לפאב השכונתי, צריך משהו שיוסיף קצת תבלינים של קצת מצחיק לפיד. בפוסט הקודם במדור הזה הצגנו לכם את המצחיקן רועי הראל שקורע אותנו כל פעם מחדש וכמובן גם אורי ורד הגאון שגילינו לאחרונה שהוא מככב בסדרה חדשה של התאגיד 'האחיין שלי בנץ' שאם לא ראיתם אז לגמרי שווה לכם לתת לה צ'אנס.

אז היום כדי לאזן את כמויות הטסטסטורון של שני הכוכבים הראשונים של המדור אנחנו רצינו לתת פוקוס לכוכבת נשית מצחיקה במיוחד שכובשת את הרשת בצדק עם סרטונים קורעים וחוש הומור פרוע. אם איכשהו פספסתם את הכותרת של הפוסט אנחנו מדברים על קרן שחם, שאמנם היא לא אנונימית לחלוטין מכיוון שיש לה נכון לזמן זה מעל 100 אלף עובקים באינסטגרם, אבל לפי דעתנו מגיע לה הרבה יותר ומסתבר שלא מספיק אנשים מכירים את הגאוניות של הבחורה המצחיקה הזאת. אז אם אינכם מכירים את הסרטונים שלה תשמחו לדעת שריכזנו לכם כאן בכתבה 5 סרטונים ויראליים במיוחד שהיא העלתה  לאינסטגרם ופשוט קרעו אותנו מצחוק.

סביר להניח שתזהו כמה אנשים מוכרים בסרטונים של קרן, ביניהם כוכב רשת אחר שפרסמנו לאחרונה (רועי הראל) שקרן עשתה איתו מספר שיתופי פעולה מוצלחים במיוחד. רגע לפני שאתם גוללים למטה אנחנו מזמינים אתכם לכתוב לנו על אנשים נוספים שהופכים את הפיד שלכם ברשתות החברתיות למצחיק יותר או כאלה שעושים דברים יוצאים מגדר הרגיל ופשוט מגיע להם לקבל חשיפה ולהגיע לקהלים גדולים יותר ממה שהם מגיעים אליהם היום. עכשיו אחרי כל הפתיח ואכילת הראש עשינו לכם בואו נצלול לכמה סרטונים שיקלילו את האווירה.