הבחורה הזאת מראיינת בעלי חיים באמצעות מיקרופון קטן וזה פשוט מצחיק

מאיה היגה היא יוטיוברית צעירה ומשעשעת שמעידה על עצמה שהיא מטפלת בחיות בר, פעילת זכויות בעלי חיים ויוצרת סרטונים. היא עובדת בארגון שנקרא Alveus , ארגון ללא מטרות רווח שהיא המייסדת שלו, ומטרתו להיות מקום מפלט של חיות אקזוטיות ומרכז חינוכי שנותן בית לבעלי חיים שעברו התעללות ולא ניתן לשחרר אותן לטבע. כחלק מהטיפול בחיות הללו העובדים מתעדים את ההתקדמות והמסע שלהם, ותוך כדי הם מלמדים את הצופים על בעלי החיים.

הארגון הזה מעודד יוצרי תוכן להגיע אליו, לפגוש את בעלי החיים, ללמוד עליהם תכנים חינוכיים לימודדים ולשתף תוכן חינוכי ויעודד את הגברת השיחה על שמירה על הטבע ובעלי חיים. ללא ספק רעיון מגניב שרותם את העולם של יוצרי התוכן, היוטיוברים, האינסטגרמרים, הטוויצ'ים, הטיקטוקרים ועוד על מנת להשתמש בפלטפורמות שלהם להעביר מסרים חינוכיים טובים.

לאחרונה מאיה העלתה מספר סרטונים ויראליים מצחיקים במיוחד בהם היא מסתובבת בסביבות המחיה של החיות ומראיינת בעלי חיים שונים באמצעות מיקרופון קטנטן. היא שואלת כל חיה מספר שאלות על נושאים רנדומליים, וכמו שתראו מיד החיות מנסות ככל הניתן לענות למאיה בדרכים המקוריות שלהם.

מאיה מספרת ומחדדת בתחילת הסרטון שמדובר בבעלי חיים שלא ניתן לשחרר אותם בחזרה לטבע, הם שנמצאים שם בגלל שיש להם פציעות שונות ו/או נכויות שונות כך שהם לא יכולים לחזור לחיק הטבע לחיים רגילים. יחד עם זאת לא מדובר בחיות מחמד, הם שייכים למכון טיפולי מוסמך.