10 ברכות מצחיקות ליום הולדת של החבר הכי טוב שלכם

ברכות ליום הולדת לרוב הן שמאלציות מטבען, אלא אם מדובר בילד יום הולדת שהוא גם החבר/ה הכי טובים שלכם, ואז ברכות ליום הולדת יכולות להיות הדבר הכי מצחיק וממזרי שאתם יכולים להעלות על הדעת שלכם. היום החלטנו לפרגן לברכות יום הולדת הכי מצחיקות שראינו ברחבי הרשת, ברכות שאתם צריכים לגזור ולשמור לקראת היום הולדת הקרוב של החברים הכי טובים שלכם, אם הם באמת חברים הכי טובים הם בטוח ידעו להעריך את הברכות הללו. בואו נצא לדרך.

ברכות ליום הולדת
Credit: Pixabay

1.

אחי, גבר, תותח, נשמה, כפרה, חיימשלי,

מזל טוב יא קקה!!! שתהיה לך שנה מז####*, שתזכה לז###** מצוין, ובכלל שיהיה לך ז##*** מתי שרק תרצה, יום הולדת שמח אח

*מזהירה
**זיווג
***זמן

2.

מזל טוב איש יקר. נקווה שהשנה סוף סוף תמצא את הכרומוזום הזה שחסר לך, תיעקץ על ידי מצחיק רדיואקטיבי ותהפוך סוף סוף להיות קצת מצחיק. אוהב אותך למרות מי שאתה.

3.

טיפ טוב שאפשר לתת לבן אדם כמוך זה "תנסה להעריך את הדברים הקטנים בחיים" אבל בתכלס בגיל שלך למצוא דברים קטנים זה בטח משימה לא פשוטה בכלל. מזל טוב!

4.

מזל טוב! אתה קרוב בעוד שנה אחת לקצבת זיקנה מהמוסד לביטוח לאומי

5.

בוא רגע נסתכל על חצי הכוס המלאה, אתה חוגג עוד יום הולדת ויש לך עדיין את כל השיניים שלך.

6.

היי אחי, בהתחלה חשבתי לעבוד על פוסט מזל טוב ארוך ומרגש, אבל אז נזכרתי שהפוסטים מהסוג הזה לא ממש מקבלים לייקים והרי בשביל מה אנחנו כאן? אז שיהיה הרבה מזל טוב, אוהב ונתראה בשמחות

7.

מזל טוב, שלעולם לא ייגמר לך הנייר בשירותים, שלעולם לא תרתיח מים ורק אחרי שהם רתחו תגלה שנגמר הקפה. שלעולם לא תמצמץ בתמונה היחידה שכל הילדים יצאו נורמאלי.

8.

מזל טוב מלך! תזכור שחברים זה כמו בירה במקרר, יש מצב שהם יכניסו אותך לצרות מדי פעם, אבל אי אפשר בלעדיהם

9.

מזל טוב איש יקר ומקסים, אני בחיים לא אתן לך ברכה שצוחקת על הגיל שלך. אני הרי יודע כמה שזקנים רגישים בנוגע לגיל שלהם. מזל טוב קשישה

10.

מזל טוב קשישה! הכנסתי את מגן דויד אדום לחיוג המהיר שלך למקרה ותכנסי להתקף אסטמה כשתכבי את הנרות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *