7 דברים שכמעט כולנו צורכים ויכולים להרוג אותנו אם נשתמש בהם יותר מדי

כל דבר הוא טוב במינון מסויים. אבל מה קורה אם מגזימים ועושים אותו יותר מידי? סרטון חדש שהופק על-ידי AsapSCIENCE ממחיש כמה זה יכול להיות מסוכן להפריז בצריכת דברים מסויימים ואיפה עומדים הגבולות של הגוף האנושי בכל מיני סיטואציות.
אנחנו ריכזנו לכם כמה דוגמאות חשובות שכדאי לזכור (הסרטון בהמשך), רק במקרה שיהיה לכם רעב קיצוני לשוקולד או חתונה שמחה במיוחד:

  1. שבעים כוסות של קפה מכילות מספיק קפאין בשביל להרוג בנאדם ששוקל 70 קילוגרם ולגרום להתקף לב.
  2. שלוש-עשרה מנות אלכוהול ברצף (13 שוטים) יכולים גם לגרום לחלק במוח שאחראי על נשימה או פעילות הלב – להפסיק לעבוד – וכמובן למוות.
  3. מי שישתה שישה ליטרים של מים יכול לגרום לתאים במוח שלו להתנפח מה שיוביל לכאבי ראש, שבץ, תרדמת ואפילו מוות במקרים מסויימים.
  4. לעומת זאת מי שיפסיק לשתות מים או יאכל יותר מידי מלח (שסופג נוזלים) יכול לגרום לתאי המוח להתכווץ וככה להכנס למצב של היפרנתרמיה והתייבשות, ובמקרים קיצוניים למוות.
  5. מסתבר שבתוך חרצן של דובדבנים יש מעט ציאניד, מה שאומר שאם נוגסים בשני חרצנים כאלה משחררים מספיק ציאניד בשביל למות.
  6. כמו כלבים (שמי שלא יודע רגישים לשוקולד ולא כדאי לתת להם לאכול ממנו) גם בני האדם, בכמות מסויימת יכולים למות ממנו. למען האמת אם תאכלו 85 טבלאות של שוקולד – לא תשרדו את זה.
  7. מריחואנה – אם תאכלו 22 קילוגרם זה מתכון בטוח למוות. וכמה צריך לעשן בשביל למות אתם שואלים? בסביבות ה680 קילוגרם. כנראה זאת הסיבה שאין שום תיעוד של מוות מעישון קנאביס.

וזה כבר הסרטון המלא:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *