המזרן החכם שיגלה לכם אם בוגדים בכם

ישנם לא מעט פיתוחים אשר באים לענות על צרכים מחדר המיטות. מזרנים המסייעים בטיפול בנחירות, בכאבי גב, ויסות טמפרטורת המצעים ועוד.

פיתוח מעניין שמגיע אלינו עכשיו מספרד הוא מזרן שיודע להתריע אם הבן זוג מנהל מערכת יחסים מחוץ לקשר. סמרטרס – Smartress, מזרן בעלות של כ-1200 יורו, מגיע עם אפליקציה מסונכרנת שמתריעה ברגע שמתקיימת פעילות מינית על גבי המיטה. את המזרן המשוכלל ניתן לרכוש בסודיות מלאה ולקבל אחריות ל-5 שנים. הטכנולוגיה טמונה ב-24 חיישנים הפזורים בתוך המזרן עצמו וידעו להודיע לכם ישירות לנייד כאשר מתקיימים יחסים על המיטה שלכם, שאתם לא חלק מהם.

ברגע שהחיישנים מזהים פעילות חשודה, מוצגת באפליקציה מפת 3D שמראה בזמן אמת באילו איזורים של המזרן מופעל לחץ. המפתחים אומרים שהמזרן חסין תקלות. חוזה אנטוניו מונוס, דובר החברה מספר "הגענו לרעיון לאחר ששמענו מספר פעמים אימרות על כך שהספרדים הם העם הכי בוגדני באירופה. הקונספט שאנו מביאים יביא שקט נפשי לגברים ולנשים במהלך כל שעות היום, בעיקר בשעות שהמיטה לא אמורה להיות בשימוש".

Credit: Pixabay

כלפי חוץ זה נראה מזרן רגיל ונוח אך למעשה בפנים מסתתרות טכנולוגיות חדשניות. "אנחנו חושבים שנצליח ברחבי העולם ולא רק בספרד מהסיבה שזהו המזרן היחידי בעולם שיודע לאתר בן או בת זוג בוגדני" הוסיף דובר החברה. רק בשביל להמחיש את העניין האתר הפופולרי "אשלי מדיסון" המאפשר לאנשים בוגדניים להכיר ולפגוש מאהבים/ות מגלה כי במדריד מצוי האחוז הגבוה ביותר של בוגדים, כאשר לונדון הבאה בתור אחריה.

סמרטרס אינה הפיתוח היחידי שפותח לזיהוי בגידות. האפליקציה mCouple עלתה לאוויר בשנה שעברה ומאפשרת למשתמשיה לעקוב ולקבל כמעט כל מידע אפשרי על בן הזוג שלהם. גישה לשיחות, הודעות ומיילים, כל פעילות אפשרית בפייסבוק ובסקייפ ואפילו חדירה לאלבום התמונות האישי.

אפליקציה דומה היא Couple Tracker, בעלת למעלה מ-5 מיליון משתמשים, מאפשרת מעקב GPS, גישה לכל יומן השיחות ומציגה סטטיסטיקה של כל הלייקים והתגובות שמקבל הבן זוג בפייסבוק.

ה-Smartress הוא גם לא המזרן הראשון עם טכנולוגיה מובנית מיוחדת. מעצבים בריטיים השיקו בחודש שעבר מיטת "בלוגה". מיטה חכמה שיודעת לצמצם נחירות באמצעות רטט ושימוש בכדורי אוויר מכוסים בקצף הנמצאים בתוך המזרן עצמו.

סרטון התדמית של החברה הספרדית:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *