איך להרחיב את הזיכרון באייפון

שיתוף ויראלי ברשת חשף שיטה פשוטה להפליא שבעזרתה יוכלו בעלי אייפונים להרחיב את הזיכרון במכשיר שלהם. תמונות, סרטונים, התכתבויות, אפליקציות שונות ומידע, הרבה מידע. גם לפלא הזה יש קיבולת מסוימת, ולמי מכם שמשתמש באייפון, הכתבה הבאה תראה לכם שיטה, ששיתף משתמש באתר Reddit, שתפנה לכם קצת מקום יקר במכשיר.

Credit: Pixabay

הצעד הראשון יהיה לבדוק קודם כל כמה זיכרון פנוי נשאר במכשיר האייפון שלכם. נכנסים ל "Settings", לאחר מכן “General" ואז "Storage & iCloud Usage". תזכרו את המספר. כנסו לחנות הסרטים ב-iTunes , חפשו סרט, לא חשוב איזה, שהנפח שלו גדול יותר מזה שנשאר לכם במכשיר. ככל שהקובץ יותר גדול, יותר טוב. לחצו על “Rent". תפתח הודעה שאומרת שאין מספיק מקום במכשיר להורדת הקובץ ויהיו לכם שתי אפשרויות “OK”  או “Settings". לחצו על “Settings" . זהו. זה כל מה שאתם צריכים לעשות.

אם תחזרו עכשיו ותבדקו את הזיכרון, כמו שהסברנו בהתחלה, אתם תגלו שבאורח פלא, לאייפון שלכם יש יותר זכרון. אתם יכולים לחזור על הפעולה ארבע או חמש פעמים. זאת מעין תעלומה מה עומד מאחורי הטריק הזה. בפוסט אחר ב – Reddit הסבירו את התופעה בזה שמתבצעת מחיקה של נתונים מיותרים מאפליקציות ויישומים אחרים בעת שמנסים להוריד קובץ שגדול יותר מהזיכרון הקיים.

מקווים שעזרנו קצת לכל בעלי האייפונים שהמכשיר שלהם על סף "פיצוץ". למה אתם מחכים? נסו בעצמכם!